Соціум

Франківські комунальники перемогли в суді прокуратуру, яка оскаржувала новий порядок розміщення вивісок у місті

Google+PinterestLinkedInTumblr
Муніципальна інспекція з благоустрою відновлює відповідності вивісок до вимог Положення “Про Порядок розміщення вивісок в м. Івано-Франківську”. Його прийняли 30 грудня 2016 року.

14 грудня Департамент правової політики виконкому Івано-Франківської міськради виграв апеляцію та скасував рішення суду першої інстанції. Тож тепер відмовлено у позові прокуратури щодо скасування Положення “Про Порядок розміщення вивісок в Івано-Франківську”

Фото Андрія Шустикевича.

Положення затверджене рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №908 від 30.12.2016 року, пише “Репортер” з посиланням на “Курс“.

“Відтак Положення набрало законної сили, тому Муніципальна інспекція продовжить здійснювати перевірку всіх вивісок, і в разі непред’явлення дозвільної документації на їх розміщення Виконавчим комітетом міської ради прийматимуться рішення щодо демонтажу самовільно встановлених вивісок та буде проведено їх демонтаж”, – повідомила Христина Калитка, головний фахівець Муніципальної інспекції з благоустрою.

Нагадаємо, 12 жовтня Івано-Франківський окружний адміністративни суд задовольнив позов прокуратури області до виконавчого комітету міської ради про скасування його рішення “Про порядок розміщення вивісок в обласному центрі”.  30 грудня виконавчий комітет Івано-Франківської міськради затвердив рішення “Про розміщення вивісок в м. Івано-Франківську”. Якщо ж раніше паспорти вимагалися до вивісок на пам’ятках культурної спадщини, то тепер проектну документацію для встановлення вивіски мають отримати й інші власники вивісок, розміщених на території Івано-Франківська.  Підприємців зобов’язали до 1 липня привести вивіски у відповідність до порядку розміщення вивісок в місті Івано-Франківську. Але деякі підприємці не погодилися з рішенням виконкому та подали на комунальників до суду. Однак чимало підприємців і компаній з розумінням поставилися до ініціативи мерії та вимог громадськості унормувати вивіски й вже демонтували ті, які не відповідали новим вимогам. Так, демонтували вивіску у відділенні ПриватБанку в історичному будинку по вулиці Незалежності, 11.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.