Соціум

Франківські інтерни показали малим школярам, як правильно доглядати за зубами (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Наприкінці минулого тижня інтерни-стоматологи провели урок здоров’я для третьокласників франківського ліцею №26.

Урок провели під керівництвом доцентки кафедри стоматології післядипломної освіти Олександри Ільницької, пише Репортер з посиланням на пресслужбу медуніверситету.

Франківські інтерни показали малим школярам, як правильно доглядати за зубами

«Чисті  зубки не хворіють»,  – під цим гаслом школярі знайомилися із засобами догляду за ротовою порожниною, правилами гігієни,  різними способами чищення зубів. Метою лікарів-інтернів було мотивувати діток доглядати за зубками, адже тільки так можна отримати здорову сяючу посмішку.

Після 20-хвилинного теоретичного навчання кожна дитина спробувала на спеціальній моделі правильно почистити зубки щіткою, міжзубні проміжки – флісом. Усі третьокласники отримали дипломи зубних захисників, мотиваційні календарики. А також – пам’ятки для батьків з основними рекомендаціями, які продукти й навіщо вживати, як часто варто відвідувати дитячого стоматолога тощо.

У дітей восьми-дев’яти років виникає проблема нальоту на зубках, – говорить доцентка кафедри стоматології післядипломної освіти Олександра Ільницька. – Погана гігієна в подальшому призводить до карієсу та інших стоматологічних захворювань, тому важливо з раннього віку навчати діток правил догляду за ротовою порожниною.

Увагу приділили також правильному перекусу: скажімо, яблучко чи грушка завжди допоможе очистити зубки від залишків печива чи булочки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.