Соціум

Франківські депутати вимагають повернути історію України до списку обов’язкових предметів ЗНО і НМТ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські депутати вимагають повернути історію України до списку обов’язкових для складання на національному мультипредметному тесті (НМТ) та ЗНО.

Із проханням повернути історію України під час позачергового засідання міської ради звернулися до вищого керівництва держави, пише Репортер.

Франківські депутати вимагають повернути історію України до списку обов’язкових предметів ЗНО і НМТ

Учні випускних класів велику увагу приділяють вивченню тих предметів, які відносяться на випускні та вступні іспити. Тому цей предмет буде значно упущений у вивченні, – каже депутатка Галина Куницька. – Я, як вчитель, вважаю, що завдяки мові ми ідентифікуємо себе як народ. А вивчаючи історію, культуру, літературу, аналізуючи події минулого та відкидаючи все не наше ми забезпечуємо собі гідне майбутнє.

Це звернення міські депутати прийняли одноголосно і без обговорень.

Так само під час засідання внесли зміни до міської програми соціальної підтримки. Тут уже без обговорень не обійшлося.

А також затвердили нові правила благоустрою для франківської громади. Востаннє їх переглядали ще у 2018 році. Зважаючи на те, що до Франківська додалися села, зміни у законодавстві та нові реалії, вони давно потребували змін.

Враховуючи, що зараз є проблеми з електропостачанням, треба було врегулювати, як використовуються генератори у житлових будинках, центральній частині міста, – каже заступник міського голови Михайло Смушак. – Що стосується цін, дуже багато змін, тому що радники сіл давали пропозиції. Головне з цих правил – якщо ти маєш земельну ділянку, ти зобов’язаний утримувати своє майно у належному стані.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.