Соціум

Франківські депутати проголосували за збільшення місць у дитсадках (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську відбулася чергова сесія міської ради. Серед головних питань – робота дошкільних закладів та підтримка агробізнесу.

Зокрема, пролунала пропозиція збільшити кількість місць у дитсадках. Адже багато батьків не в змозі працювати, бо не мають з ким залишити малюка, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Франківські депутати проголосували за збільшення місць у дитсадках

Батьки хочуть працювати та підтримувати економічний фронт, – говорить депутатка міської ради Мар`яна Вершиніна. – Забезпечивши місце дитини у садку, ми фактично даємо можливість на працевлаштування, і водночас – сплату податків та наповнення бюджету. Ми маємо підтримувати наших батьків. Прошу повторно розглянути звернення батьків, щодо прийому дітей та зарахувати їх в ЗДО Івано-Франківської територіальної громади, які надійшли на моє звернення.

Переглянути це питання депутати погодилися. Втім, були й ті, хто збільшення місць у садочках вважає недоцільним.

Аби всіх забрати з класів, одягнути в тепле, спустити в укриття, заспокоїти – двоє людей, – каже депутатка міської ради Галина Куницька. – Це практично нереально. А особливо, коли дитина їсть або спить. Я розумію батьків, які бажають, аби діти були в садочках. Але зрозумійте правильно – безпека дітей відповідальність на вихователі та керівнику дуже велика. Навіть у групи подовженого дня, ми беремо тільки тих діток, чиї обидва батьки працюють.

Фінансування Програми депутати повинні закласти в бюджеті на наступний рік. А от порядок подання документів на отримання компенсації затвердять на засіданні виконавчого комітету.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.