Соціум

Франківська архієпархія УГКЦ звинувачує московську церкву у розпалюванні релігійної ворожнечі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська архієпархія управління УГКЦ оприлюднило заяву щодо розпалювання релігійної ворожнечі на Прикарпатті з боку УПЦ (Московського патріархату).

Архієпархія вимагає негайного спростування недостовірної інформації, або ж буде звертатися до правоохоронних органів, пише Репортер.

В суботу, 9 липня 2022 р., офіційний веб-ресурс Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (Московського патріархату) опублікував нічим непідтверджене звинувачення про те, що в храмах УГКЦ Івано-Франківська буцімто закликають вірян захоплювати церкви Української Православної Церкви (Московського патріархату), – йдеться у повідомленні. – У зв’язку з цим Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ офіційно заявляє, що жоден наш священнослужитель не чинив вищезазначених закликів. Тому необґрунтовані звинувачення з боку УПЦ (Московського патріархату) розцінюємо як незрозумілий жест провокативного характеру.

УГКЦ вимагає негайно спростувати недостовірну інформацію, бо це приносить моральну шкоду її вірним і всім українцям, які сьогодні терплять жахливі наслідки московської агресії.

У лихоліття війни, яку, як відомо, ганебно благословив Московський патріарх Кіріл, українським церквам не слід розпалювати міжконфесійну ворожнечу. Потрібно радше об’єднатися у молитві за мир та конкретній допомозі ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та всім потребуючим, – йдеться в заяві.

У випадку відсутності спростування УГКЦ буде вимушена звернутися до правоохоронних органів.

Московська церква у Франківську просить у Зеленського захисту від Марцінківа (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні