Соціум

Франківка Лариса Стефанишин увійшла до Ради родин загиблих при Мінветеранів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 22 листопада, у Франківську відбулися збори, на яких обрали представника до складу Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України. З-поміж чотирьох кандидатів від цих громадських організацій, двоє з яких зняли свої кандидатури, шляхом голосування і більшістю голосів було обрано Ларису Стефанишин.

На зборах, які відбулися в Івано-Франківській ОДА, були присутні представники дев’яти громадських організацій Прикарпаття, повідомляється на сторінці ГО Родини загиблих захисників і захисниць ІФ.

Читайте також: Вони загинули за Україну. Лейтенант Василь Стефанишин

Стефанишин, ФранківськЧитайте також: Пам’ять про життя. Як рідні полеглих прикарпатців втілюють ініціативи імені своїх захисників

стефанишин, Франківськ

Лариса Омелянівна проявила себе чіткою, справедливою і водночас чуйною людиною. Втративши єдиного сина, вона не зупинялася допомагати воїнам. Пані Лариса бере активну участь в житті суспільства, завжди підтримує членів сімей загиблих захисників, – йдеться у дописі.

Лариса Стефанишин – мама 25-річного командира мінометного взводу Василя Стефанишина.  Він понад рік мешкав у Парижі, але в березні 2022 повернувся до Франківська, аби стати на захист України. Загинув 3 лютого 2023 року внаслідок пострілу ворожого танка. У пам’ять про сина пані Лариса відкрила збір «Пам’яті Василя Стефанишина», з якого закриває поточні потреби інших захисників.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.