Соціум

Франківець створив мобільний додаток для походів Карпатами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківець Роман Гелемб’юк розробив мобільний додаток, призначений для походів Карпатами.

«В похід Карпатами» –  безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому – і соціальної мережі. Цільова аудиторія – піші туристи в Карпатах.

Головний інструмент цього додатку – це інтерактивна топографічна карта, яка працює offline, тобто без підключення до інтернету.  Також можна переглянути прогноз погоди та обмінюватись фотографіями та коментарями про об’єкти на карті.

«Я дуже люблю гори. Часто мандрую Карпатами. Сам особисто стикався з ситуаціями, коли не вистачає води і невідомо чи є джерела попереду, або раптово починається гроза і потрібно десь заховатися, – каже  Роман Гелемб’юк. – Паперові карти не завжди допомагають, інформація часто застаріла. Тому я вирішив створити мобільний додаток перш за все для себе, щоб володіти інформацією під час походів, спокійно знаходити вихід із незвичайних ситуацій. І виникла ідея поділитися ним з туристами. Поціновувачів Карпат стає все більше і більше. Піші походи з використанням мобільного додатка зможуть подарувати їм справжню насолоду красою Карпатських гір»

Додаток інтегрований із веб сайтом https://vpohid.com.ua . Його можна встановити із «офіційного» Google Play сервісу: легко знаходиться за фразою «В похід Карпатами».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.