Соціум

Франківців запрошують на тренування з тактики бою та тактичної медицини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Центр тренінгів та тактичної медицини “9 Line”  запрошує франківців на дводенне навчання базового рівня, яке відбудеться 25-26 лютого. Тренування проводяться за стандартами НАТО та під керівництвом і наглядом інструкторів з безпосереднім бойовим досвідом в багатьох країнах. Виручені кошти будуть використанні для функціонування тренінгового центру для Сил оборони України, пише Репортер.

Ініціатива “9 Line”  – команда медичних волонтерів і військових медиків. Вони проводять тренінги з тактичної медицини для військових, правоохоронців і цивільних. Щотижня ініціатива возить гумдопомогу з Івано-Франківська до Харкова.

Впевнені, що, чим більше людей знатиме, як діяти в критичній ситуації, тим більше життів ми разом зможемо зберегти в цій війні, – йдеться на сторінці ініціативи.

На тренінгах більшість часу приділяють навичкам зупинки масивної кровотечі й виживанню при обстрілі з РСЗВ чи балістичних ракет. Навчають користуватись турнікетами й залишають кожному учаснику ці турнікети для продовження тренування вдома.

Під час навчання учасники:

1. Зрозуміють, як захистити себе та свою сім’ю
2. Навчаться правильно поводитись та використовувати зброю
3. Дізнаються, як надавати термінову домедичну допомогу
4. Освоять різні види тактики малих груп

Дводенний тренінг базового рівня проходитиме 25 і 26 лютого з 10:00 до 18:00. Вартість навчання 1600 грн. Забронювати участь можна за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.