Соціум

Франківці на суботній толоці висадили 200 дерев

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Традиційно за два тижні до Великодня Івано-Франківськ вийшов на толоку. Протягом суботи мешканці громади зібралися у різних локаціях, щоб прибрати смітя та висадити дерева.

Загалом під час толоки франківці посадили 200 дерев, повідомляє пресслужба міського голови Руслана Марцінківа.

Франківці на суботній толоці висадили 200 дерев

Така толока сьогодні відбувається у різних районах міста, – каже заступник міського голови, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак. – Зокрема традиційно ми прибираємо на берегах річок, дамби, в районі Німецького озера вся зелена зона, також на вулиці Ленкавського, Гурика. У кожному з 18 сіл старости організували толоку. Сьогодні більше в нас прибирання по місту. Відповідно ми збираємо сміття, вивозимо. Тому що такі, як береги річок, там за зиму назбирується сміття. Ми все поприбираємо, щоби було чисто. Тим більше, що цього року Великдень співпадає з Днем міста, тому якраз гарно так ми за два тижні зібралися.

А біля ліцею №10 від ранку людно. Виконавчий комітет на чолі з міським головою розширюють алею на вулиці Стуса. Кілька років тому між алеєю та пішохідною доріжкою вже висадили майже 20 ясенів. Сьогодні продовжують роботи з озеленення. І вже влітку тут можна буде сховатися від пекучого сонця під ясеновим листям.

Хочеться, щоби тут побільше було дерев. Адже це така алея Позитрону, великий мікрорайон, дуже багато людей живе. Тут 10 школа, дуже багато батьків водять діток, – каже Руслан Марцінків. – Клуб за місцем проживання, педіатричне відділення наше, жіноча консультація. Тобто тут дуже багато установ і хочеться, щоби тут було зручно.

Мешканка мікрорайону Юлія Якимів разом із 10-річною донькою також долучилися до висадки дерев. Для мами це була мрія, а донька планує спостерігати за тим, як ростиме їхнє дерево.

Мені цей район дуже рідний і відповідно за можливості ми долучаємося до таких акцій, бо вважаємо, що це правильно наше місто робити зеленим. Також треба привчати донечку садити дерева. Я перший раз в житті посадила своє дерево, це була моя мрія, я її сьогодні здійснила, – розповідає мешканка мікрорайону Юлія Якимів.

І вже вдруге в Івано-Франківській громаді провели акцію «Посади дерево пам’яті захисника».

Департамент благоустрою за трохи більше ніж тиждень роздав 175 дерев рідним, близьким та друзям, які забажали зробити добру справу в честь загиблих воїнів.

Ми фактично цією акцією завершуємо весняну посадку дерев. В ході цієї висадки ми роздали 175 дерев мешканцям з нагоди акції «В пам’ять про воїна». Роздали багато порід дерев: дуби, липа, ясен теж був, – підсумував перший заступник директора департаменту благоустрою Ігор Сенчук.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.