Соціум

Парк Молодіжний у Франківську отримав пів мільйона євро фінансування на розвиток від ЄС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Моніторинговий комітет програми Interreg NEXT Poland-Ukraine оголосив переможців. Серед них – проєкт з розвитку парку Молодіжний в Івано-Франківську.

Він отримав понад пів мільйона євро на фінансування. Про це повідомила директорка комунального підприємства “Центр розвитку міста і рекреації” Руслана Василюк.

Парк Молодіжний у Франківську отримав млн євро фінансування на розвиток від ЄС

Проєкт з розвитку парку Молодіжного – один з двох, поданих на конкурс від Івано-Франківська. Другий – розвиток Німецького озера, поки не відомо, чи він отримає фінансування.

За цим результатом стоїть справді титанічна праця: багато днів (а часом і ночей), коли ми обдумували і викристалізовували кожну дрібну деталь, численні поїздки та зустрічі, пошук партнерів, нестримне бажання передати ту енергетику і любов до презентованих нами проектів. Все це разом врешті дало свої плоди! І на цьому ми не зупиняємося! – пише Руслана Василюк.

Загалом комітет конкурсу вирішив профінансувати 44 поданих проєкти на тему довкілля, з них 10 – з України. Крім Франківська, перемогу здобули ідеї з Луцька, рівного, Львова та Ужгорода, а також спільні прикордонні проєкти.

Конкурс співфінансується Європейських союзом та базується у Польщі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.