Соціум

«Електроавтотранс» будує власну заправку для комунальних автобусів (ФОТОФАКТ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську комунальне підприємство «Електроавтотранс» облаштовує власний заправний комплекс для комунальних автобусів.

14 квітня на вулиці Тролейбусній, де знаходиться КП «Електроавтотранс», розпочалися роботи з облаштування майданчика для майбутнього встановлення заправного комплексу, пише «Репортер» з посиланням на «Галку».

Директор «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповів, що підприємство за власний кошт будує платформу на якій згодом розміститься бочка з паливом та все необхідне обладнання.

«Зараз ми будуємо платформу, яку плануємо завершити у червні. Після цього будуть оголошена закупівля на Prozzoro, де буде обраний постачальник палива. Він вже там встановить бочку та буде забезпечувати нас пальним. Це дозволить нам зекономити на часі, який водії витрачають для заправки на інших станціях і на пальному, яке витрачають аби доїхати до заправки, та на ціні самого пального», – розповідає Голутяк.

Він додає, що «Електроавтотранс» найбільший споживач пального на території громади. Облаштування платформи коштуватиме підприємству десь 100 000 гривень. Скільки платитимуть за пальне – наразі невідомо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.