Соціум

Еко-активісти вигадали ворожку, щоб люди не палили суху траву (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні продовжують випалювати сухостій на полях, через що живцем гинуть тварини, руйнується екологія і страждає майно та здоров’я людей.

Соціальна реклама і навіть штрафи не діють, тож еко-активістам довелося шукати радикально нові підходи, пише на сторінці UAnimals.

“За статистикою, 57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник ще вищий. Ми в UAnimals вирішили запустити нове повір’я і створили неіснуючу ворожку, через яку в 63 селах поширили науково доведений факт: “Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей”, – йдеться у дописі.

Як ми створили ворожку для боротьби із палінням сухої трави

Як ми створили ворожку для боротьби із палінням сухої травиВ Україні продовжують випалювати сухостій на полях, через що живцем гинуть тварини, руйнується екологія і страждає майно та здоров'я людей. Соціальна реклама і навіть штрафи не діють, тож доводиться шукати радикально нові підходи.За статистикою, 57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник ще вищий. Ми в UAnimals вирішили запустити нове повір'я і створили неіснуючу ворожку, через яку в 63 селах поширили науково доведений факт: "Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей". Поширте це відео та розкажіть знайомим про дійно корисне "повір'я"!Відео: Дмитро Кеш

Posted by UAnimals on 2019 m. gegužės 14 d., antradienis

Активісти розвісили оголошення з ніби-то передбаченням ворожки Агати, що за кожну спалену тварину в сухій траві на людину чекає по року хвороб і страждань. Пізніше в UAnimals розповіли, що з часом мешканці сіл почали навіть пригадувати, що чули таке повір’я від своїх бабусь.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.