Соціум

Двоє калушан померли у ЦРЛ від COVID-19

Google+PinterestLinkedInTumblr
Станом на вівторок, 15 вересня, від коронавірусної хвороби на Калущині померла 41 людина.

Дві смерті додалися за добу 14 вересня, пишуть Вікна, інформує Репортер.

Фото ілюстративне

Як повідомила медична директорка Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, 8 вересня в лікарні померла жінка 1961 року народження з Калуша. Її госпіталізували 31 серпня.

А 13 вересня в Калуській ЦРЛ помер чоловік 1945 року народження, теж із Калуша. Його госпіталізували 6 вересня. До статистики смертності від коронавірусу їх включили після того, як лікарня отримала позитивні результати ПЛР-тестів.

Із 41-го померлого від коронавірусу на Калущині, 25 – чоловіки і 16 – жінки. 28 померлих – мешканці міста Калуша, 13 – з сіл Калуського району.

Усі померлі від коронавірусу на Калущині – віком від 40 років. Троє осіб – віком 40-50 років, одинадцять – 50-60 років, решту – старші за 60 років. Семеро хворих померли у квітні, один – у травні, двоє – у червні, п’ятеро – у липні, сімнадцять – у серпні і вже дев’ятеро – у вересні.

Станом на 15 вересня в Калуській ЦРЛ є 124 хворих із пневмоніями, з них 70 – мешканці міста Калуша, 7 – іногородні, решту – з Калуського району. 80 хворих мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби, 44 – з підозрами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.