Соціум

Дві громади на Прикарпатті навчатимуть сортувати сміття

Google+PinterestLinkedInTumblr

Експерти «U-LEAD з Європою» запустили нову навчальну ініціативу для представників органів місцевого самоврядування «Кроки для спеціалістів. Управління відходами».

Прикарпаття у навчальній програмі представляють Спаська та Косівська територіальні громади. Про це повідомляють у регіональному офісі U-LEAD в Івано-Франківській області, пише Репортер.

Громади на Прикарпатті навчать сортувати відходи

Мета навчальної програми полягає у покращенні розуміння ролі та відповідальності громад в управлінні відходами, підвищенні спроможності громад в розробці та впровадженні спільних проєктів регіонального значення в сфері управління відходами.

Для участі у новій навчальній програмі загалом по Україні відібрали 48 територіальних громад. Представники громад протягом кількох місяців проходитимуть комплексне навчання, щоб напрацювати концепції проєктів щодо управління відходами.

Навчальний курс складатиметься із чотирьох модулів з теоретичною та практичною частинами, які допоможуть представникам громад напрацювати якісну систему управління відходами, включаючи низку управлінських та фінансових питань.

Перший онлайн-семінар відбувався 7 жовтня, на якому розглядалася системи управління відходами під час воєнного стану та у період післявоєнного відновлення.

З учасниками начальної ініціативи працюватимуть Дмитро Лазненко, Віктор Гуденець та Тетяна Омельяненко, експерти з питань управління відходами «U-LEAD з Європою».

Команди фахівців з громад  у вересні-грудні пройдуть комплексне навчання, після чого відбудеться відбір проєктних ідей та розробка самих проєктів щодо управління відходами.  Відібрані на конкурсній основі проєкти отримають супровід від експертів U-LEAD під час їхнього впровадження.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.