Соціум

Дуобуси у Франківську мають з’єднати Європейську площу та БАМ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську поряд зі звичними тролейбусами курсуватимуть і їхні сучасні аналоги. Це так звані дуобуси, які можуть їздити без контактної мережі.

В «Електроавтотрансі» пояснюють, ці транспортні засоби мають два окремі джерела живлення, пише «Репортер» з посиланням на канал 402.

«Тобто це може бути дизельний двигун і елекробатареї, чи зарядка від контактної мережі, – пояснює директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк. – А може бути зарядка від контактної мережі і від батарей, які знаходяться безпосереденьо на самому транспортному засобі. У нашому випадку не передбачається ніяких дизельних двигунів, тобто це буде повністю електричний транспортний засіб».

На відміну від недавно закуплених білоруських тролейбусів, які на своїх батареях можуть проїхати не більше кілометра, ці здатні їздити значно довше. Закупівля дуобусів, кажуть чиновники, стане альтерантивою дороговартісного будівництва тролейбусної лінії від Європейської площі до мікрорайону БАМ.

Закупити їх планують за підтримки Європейського інвестиційного банку, який надає 3 мільйони євро кредитних коштів. Ще 600 тисяч – грантові. Наразі в мерії розробляють відповідну кошторисну документацію для оголошення тендеру. Чиновинки очікують, що перші дуобуси можуть з’явитися на вулицях міста вже до кінця цього року.

Деталі в сюжеті:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.