Соціум

Дубівська ОТГ на Рожнятівщині увійшла до перспективного плану громад в області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уряд вніс зміни до перспективного плану формування ОТГ в області.  Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей.

У середу, 4 грудня, Кабінет міністрів України своїм розпорядженням включив Дубівську об’єднану територіальну громаду Рожнятівського району до перспективного плану формування ОТГ у нашій області.

«Це означає, що вже з 1 лютого наступного року Дубівська ОТГ перейде на прямі міжбюджетні відносини з державою та отримає всі необхідні субвенції на розвиток інфраструктури», — каже Максим Чопей.

Експерт додає, що у громаді доклали чимало зусиль для того аби об’єднатись та в підсумку утворити 40 ОТГ на карті Прикарпаття.

«Чимала заслуга цьому голови Дубівської сільської ради Олександра Мухара. Спільними зусиллями нам вдалось утворити громаду, яка має високий потенціал для соціально-економічного розвитку», — говорить Чопей.

Говорячи про потенціал розвитку ОТГ, експерт розповідає, що на території громади розвинута нафтовидобувна промисловість та є високий потенціал для розвитку зеленого туризму.

«Одним з важливих інструментів наповнення бюджету буде рента від видобутку нафти, яка раніше спрямовувалась до бюджету району», — каже він.

До новоутвореної громади увійшло шість сільських рад – Дубівська, Вільхівська, Князівська, Ріпненська, Цінівська та Ясеновецька.

«Загалом до громади увійшло 11 сіл. Площа новоутвореної ОТГ становить 91, 812 км2, а чисельність населення складає 7094 чол. Наше спільне завдання – покращити життя людей, які живуть у громаді, а також забезпечити сталий розвиток ОТГ», – каже Олександр Мухар.

Нагадаємо, вибори у Дубівській територіальній громаді та ще у п’яти прикарпатських ОТГ – Гвіздецькій, Корницькій, Підгайчиківській, Пасічнянській, Єзупільській – відбудуться 22 грудня 2019 року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.