Соціум

Донат дня. Радіо “Накипіло” збирає 1 млн грн для 102 бригади ТрО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями радіо “Накипіло” відзначатиме свою десяту річницю. А сьогодні найкращий спосіб відсвяткувати день народження — допомогти ЗСУ, вважають харківські радійники. Тому вони вирішили зібрати мільйон гривень для підрозділу свого друга Гліба Тимошенка.

Читайте: Універсальний штурмовик. Як Іван Матейко з розвідника став комбатом ДШВ

Донат дня. Радіо "Накипіло" збирає 1 млн грн для підрозділу 102 бригади ТрО

Гліб Тимошенко – відомий ведучий, випускник Харківського авіаційного інституту та співзасновник медіа. Саме Гліб придумав назву проєкту – “Накипіло”. Від початку повномасштабного вторгнення Гліб захищає Україну в лавах 102 бригади територіальної оборони ЗСУ.

Читайте: Рибальство, теплиці та адаптація. Як у Калуші дружина загиблого військового створює реабілітаційний центр

На мільйон гривень ми з вами купимо для його підрозділу роботизований комплекс для евакуації поранених, вантажний квадроцикл і бінокуляр нічного бачення, – пишуть радійники. – Якщо маєте час і натхнення відкрити допоміжну мікробанку — пишіть у директ, допоможемо з візуалом, текстом, підтримаємо, порадимо та розгонимо.

Основна банка збору:

Посилання на банку
Номер картки банки
5375 4112 1681 3704

PayPal: [email protected]

Минулого року Гліб Тимошенко зустрів день народження на війні. А цьогоріч — дав інтерв‘ю. Поговорили про війну, страх, античну філософію, «економічний фронт» і дурні питання, які часто ставлять військовим.

Люди на війні не мають часу занурюватись у проблеми політичні, економічні, бо потрібно зберегти життя й виконати завдання. Ми сподіваємося, що ті, хто тут знаходиться, “тримають економічний фронт” і вирішать усі питання. Як ви сподіваєтеся, щоб на фронті вас захистили, ми сподіваємося, щоб ви вирішили всі питання без нас, – каже Гліб.

Дивіться інтерв’ю з Глібом Тимошенком:

Читайте: «Франко-ґражда» готується приймати військових на реабілітацію, але потрібна допомога друзів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.