Соціум

Домашній або мобільний: який інтернет вигідно ставити у Івано-Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr
Ще недавно українці практично не мали альтернативи провідному інтернету. Високу швидкість та стабільне підключення можна було отримати тільки по кабелю, де забезпечується пропускна здатність до 100 Мбіт/с та навіть більше, плюс існує справжній безліміт за обсягом завантажень.

Але з недавнього часу у домашнього інтернету з’явився серйозний конкурент – технологія 4G. Швидкість передачі даних в таких мережах доходить до 40-60 Мбіт/с, що дозволяє переглядати відео в 4К, грати в онлайн-ігри, спілкуватись у чатах без гальм, обмінюватися великими файлами та ін.

Разом з експертами компанії Київстар, ми розібралися, який інтернет в Івано-Франківську вигідніше підключати у квартиру.

Пропозиції від провайдерів фіксованого інтернету

Для початку ми оцінили актуальні пропозиції оператора в сфері дротового інтернету. Сьогодні Київстар пропонує підключення на швидкості до 100 Мбіт/с за 200 грн/міс. Однак для новачків діє акція, за умовами якої в перші 4 місяці використання можна отримати знижку у 50% на оплату. Відповідно перші 4 місяці плата за інтернет становитиме 100 грн.

У користувачів Київстар також є кілька унікальних можливостей для додаткової економії:

послуга “Роутер +”, в якій за 700 грн можна придбати надійний та продуктивний Netis N4, а натомість отримати знижку у 20 грн на оплату інтернету протягом 25 місяців. У підсумку повна сума економії складе 500 грн;

тариф “Все разом”. В рамках цієї пропозиції в одному тарифі об’єднується кілька послуг, а саме: мобільний зв’язок, домашній інтернет та ТБ. Пропозиція дуже приваблива, оскільки вже у тарифі “Базовий + ТБ” стандартною вартістю 250 грн/міс можна отримати: безліміт у кабельній мережі, 12 ГБ мобільного інтернету, 120 хвилин на дзвінки іншим операторам та пакет з 80+ телеканалів.

Тарифи “Все разом” дуже популярні у абонентів Київстар і не дарма, тому що дозволяють економити до 50% бюджету на послугах інтернету та мобільного зв’язку.

Варіанти мобільного інтернету

А що ж по мобільному доступу до мережі. Тут у Київстар передбачений тільки один тариф, який носить назву “Все разом 4G”. За його умовами за 300 грн/міс пропонується:

  • повний безліміт на інтернет-трафік в мережах 4G;
  • мобільний інтернет та дзвінки всередині мережі Київстар без тарифікації;
  • 180 хвилин для дзвінків за кордон та на інші оператори.

Фахівці Київстар відзначають, що в їх мережах 4G забезпечується висока швидкість передачі даних до 30-40 Мбіт/с і навіть вище. Оператор розробив спеціальний сервіс https://kyivstar.ua/uk/speedtest за допомогою якого можна оцінити актуальні показники швидкості та переконатися в якісному з’єднанні.

Якщо вона недостатньо висока, варто виключити вплив інших приладів (мікрохвильові печі, включений на смартфоні Bluetooth, сусідський роутер). Для цього достатньо перенести роутер в інше місце у кімнаті.

Що обрати?

Якщо підсумувати всі перераховані вище особливості кожного із підключень, можна відзначити, що домашній варіант залишається найдоступнішим за ціною та вигідним за швидкістю. Однак його підключення доступно лише жителям багатоповерхівок, в під’їзді яких вже встановлено мережеве обладнання оператора.

Мобільний інтернет дозволяє отримати доступ до мережі на високій швидкості в будь-якій точці країни, де є відповідне покриття. Але для цього доведеться купити роутер, вартість у Київстар якого 1999 грн.

Рішення тільки за вами!

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.