Соціум

«Добровільність об’єднання ОТГ має закінчитися» – Марія Савка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це у четвер, 6 лютого, на засіданні постійної комісії облради з питань захисту прав учасників та ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей сказала т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка.

Питання ОТГ підняли в контексті цілей стратегічного розвитку області, пише Репортер.

Фото ілюстративне

«Як і у всьому цивілізованому світі, наша реформа децентралізації спрямована на формування громад на засадах добровільності, – каже Савка. – Цей принцип існував усі чотири роки. Громади створювалися – спроможні, і неспроможні, лише час розставить всі крапки над «і». Зараз підходить до завершення час перспективного плану, який формувався за участі обласної ради і був затверджений ще у 2015 році. До нього вносилися корективи відповідно до бажання громад».

Зі слів Марії Савки, Міністерство розвитку громад і територій вже провело два слухання області стосовно остаточного перспективного плану.

«На якомусь етапі добровільність має закінчитися і повинна бути адміністративна реформа, – додала Савка. – Тобто, згідно перспективного плану, який буде затверджений постановою Кабміну, у липні будуть сформовані вже всі ОТГ, а у жовтні вибори. Якщо деякі з них, протягом тривалого часу, покажуть свою нежиттєздатність, то без сумніву життя внесе свої корективи і вони доєднаються до тих громад, які “спроможні”, та будуть спільно господарювати».

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.