Соціум

До магазинів Прикарпаття потрапили небезпечні продукти з Італії – сосиски та сир

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про виявлення бактерії Listeria monocytogenes (ST155) в сирі «Asiago Pressato» і сосисках з м’яса птиці «Wurstel».

Ці продукти експортувалися з Італії (виробники: Latteria sociale di bolzano vicentino; Agricola Tre valli Soc.Coop.A.R.L., Italy) до України (отримувач: ПП «КЛЄР» просп. Повітрофлотський, 66, м. Київ, 03151), пише Репортер з посиланням на Держпродспоживслужбу в Івано-Франківській області.

 

У разі виявлення вказаних харчових продуктів, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь, – йдеться у повідомленні.

Довідково: Бактерія Listeria monocytogenes – збудник лістеріозу. Це серйозна харчова інфекція, яка небезпечна для маленьких дітей, вагітних жінок, людей з низьким імунітетом та людей похилого віку. Серед симптомів лістеріозу – нудота та блювання, біль у животі, діарея чи запор, головний біль та постійна лихоманка.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.