Відео Соціум

До Коломиї злетілись пілоти, які стали на захист місцевого аеропорту, що хочуть закрити (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кілька сотень пілотів злетілися сьогодні до Коломиї на традиційний авіафестиваль Івана Купала. Серед пілотів і Дмитро Комаров.

Ведучий каналу 1+1 прилетів підтримати пілотів коломийського аеродрому, який вже за кілька місяців просто може перестати існувати, пише Репортер з посиланням на ТСН.

Керівник польотів Олександр Жуков ледь встигає крутити головою. У нього з десяток бортів у повітрі, а тут зі сходу підходить одразу 7 літаків . Літаки лише зарулюють, у повітрі нові гості – гвинтокрили з Житомира зависають над злітною смугою.

Хто літає, як літає і з якими документами – за усім цим уважно стежить державний авіаінспектор.

«В принципі з року в рік дисципліна стає все на більш високому рівні, люди вже звикли, знають що таке техніка», – переконує держінспектор з авіанагляду Державіаслужби України Віктор Якобчук.

Знають свою техніку, добре літають, але не в горах. Більшість пілотів летить в Коломию, щоб звідси помандрувати до Карпат, де польоти непрості. Це вже традиція, досвідчений пілот, організатор авіафестивалю Ігор Табанюк, бере кілька екіпажів і веде за собою у район Говерли.

До теми: Дмитро Комаров вирушить з Коломиї в рекордний триденний політ аеродромами України

Але коломийський аеродром через чиновницькі чвари вже найближчими місяцями може просто перестати існувати, переконує державний авіаційний інспектор, про це кажуть і самі пілоти. Місцева влада хоче перетворити летовище на комунальне підприємство, поки воно отримає нові сертифікати, у Коломиї літати не зможуть місяцями, якщо взагалі їх отримають.

«Ми злетілися з усієї України і не тільки і з ближнього закордону люди на підтримку цього летовища, для того щоб воно мало право на життя», – каже пілот Володимир Сухенко.

Підтримати аеропорт Коломиї та його пілотів приїхав і Дмитро Комаров. Ведучий каналу 1+1 сьогодні здійснює мрію двох вже немолодих гуцулів. Ті все життя прожили в горах, а сьогодні побачать нарешті їх з повітря.

«Якщо з цим аеропортом щось відбудеться – це буде трагедія для українського туризму, для української авіації. Я думаю, що вся спільнота пілотів, журналістів, суспільство має підтримати. Ви погляньте, що відбувається – люди відпочивають, святкують, можуть доторкнутись до того, що здається недосяжним», – переконаний телеведучий.

Пілоти ледь встигають з’їсти по шкварці і одразу вилітають у гори. Вони поспішають – поки погода над Карпатами хороша і аеропорт у Коломиї ще працює.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.