Соціум

До Івано-Франківська з Миколаєва релокувався корисний зефір (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Івано-Франківська з Миколаєва релокувався сімейний бізнес, який виготовляє корисний зефір. У його рецептуру, каже працівниця підприємства Олена, входять тільки натуральні інгредієнти.

Робить зефір корисним вміст агар-агару. Видобувають його з морських водоростей, тож він має хороші желюючі характеристики, пише Репортер.

На сьогодні плануємо виготовляти три види продукції: біло-рожевий зефір, ванільний і зефір для дітей. Останній можна давати діткам від 3 років, адже він без барвників, ароматизаторів та консервантів. Це 100% натуральний продукт, який виготовлений на асетичному яблучному пюре, – розповіла Олена.

У рідному Миколаєві, каже директорка виробництва Ірина, підприємство має великий виробничий майданчик, фірмові мережі та великий асортимент продукції. Та через війну частину всього довелося вивезти. Рішення про релокацію прийняли, як тільки місто залишилося без води. Куди саме перевезти виробництво, зізнаються, вирішували довго.
Миколаївське підприємство має власні мережі у багатьох українських містах: у Києві, Дніпрі та Одесі. Незабаром, каже міський голова Руслан Марцінків, їхня продукція з’явиться й на прилавках Івано-Франківська. Адже компанія планує збільшувати потужності й виробляти ще більше продукції. Щоб створити нові робочі місця та підтримувати економіку України.

Загалом, кажуть у мерії, до Івано-Франківська релокувалось вже 50 підприємств різного профілю: від промислового виробництва, машинобудування і до пошиття одягу чи взуття. Разом із цим місто вже має свіжі заявки від компаній, які шукають можливість перевезти свій бізнес у більш безпечні регіони.

Деталі в сюжеті каналу 402

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні