Соціум

До Бурштина привезли оленя з Луганщини

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 13 жовтня, до Бурштина привезли ще одну тварину із зони бойових дій – оленя плямистого. Він приїхав з Луганщини.

Минулого понеділка у Бурштин завезли коня Пржевальського із Чернігівщини. Про це повідомляють на сторінці Бурштинської міської ради, пише Репортер.

До Бурштина привезли оленя з війни
Фото: Бурштинська міська рада

Зараз тварини перебувають на утриманні міської ради, за ними закріплений один із працівників КП «Еко-сервіс».

Коштом міської ради зробили часткове облагородження території: додали відсутні секції сіток, вкопали сітки в землю, – каже заступник міського голови Іван Драгун. – Також територію ще дороблятимуть: наразі наше комунальне підприємство ще робить навіс. Звірі вільно гуляють. До них можна приходити, їх можна годувати морквою, буряком, яблуками. Дякуємо нашим підприємцям, котрі погодились безкоштовно допомагати у годівлі звірів.

За словами голови ГО “Еко-Галич” Володимира Бучка, зараз в організації намагаються відтворити та зберегти Касову гору. Це природоохоронна територія у Галицькому нацпарку.

Зараз Касова гора деградує, вигорає, заростає чагарниками та чужорідними видами і втрачає свою природоохоронну цінність, – каже Володимир Бучко. – Натомість ми будемо завозити диких тварин, котрі будуть цю траву і чагарники випасати. Адже ми знаємо, що Касову гору косити не можна. То мають бути власне  коні Пржевальського, різні види оленів, гірські барани, та інші травоїдні. Щодо тварин, які вже завезли – зараз вони випасають чагарники і трави на тому загородженому футбольному полі і відбувають карантин.

За словами голови організації, тварини там тимчасово і не для атракції. Тож просить не шкодити тваринам.

Проєкт по перевезенню і ветеринарному обслуговуванню реалізовує ГО Еко-Галич спільно з БМР за фінансової підтримки UAnimals.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.