Соціум

Дністровський каньйон змінює межі, – Нацпарк розширять на 901,1 гектарів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мінприроди передало на розгляд уряду Указ Президента “Про зміну меж НПП “Дністровський каньйон”.

Документом передбачено розширення меж парку на 901,1 гектара земель із унікальною червонокнижною флорою та фауною, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

Дністровський каньйон
Дністровський каньйон

“Мінприроди передало на розгляд уряду Указ Президента “Про зміну меж НПП “Дністровський каньйон”. В Указі передбачено зміну меж НПП “Дністровський каньйон” шляхом його розширення на 901,1 гектара”, – йдеться в повідомленні.

До теми: Дністер мусить вижити. Чи надовго затишшя з будівництвом ГЕС? (ФОТО)

За словами міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, ще у 2010 році, коли створювався парк, поставало питання об’єднання розпорошених кластерів – ділянок з унікальною флорою та фауною. Він переконаний, що розширивши зараз території, автоматично буде вирішено й це питання. Тим паче, що запропоновані до включення до складу нацпарку ділянки входять до Смарагдової мережі. Запропонована до включення територія багата на червонокнижні різновиди флори та фауни.

До теми: Вікенд на веслах. Дністровський каньйон з ріки – заворожує (ФОТО)

“Питання збереження унікальної наддністровської природи для мене стоїть особливо гостро. Я про це говорю щоразу на засіданнях уряду в дискусіях щодо будівництва ГЕС на Дністрі, противником яких я був і залишаюся. Маю надію, що колеги по уряду почують і підтримають позицію Мінприроди”, – підкреслив Семерак.

Після розгляду і ухвалення членами уряду указ буде подано на підпис Президенту України.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.