Соціум

Для випускників інтернатів франківські мальтійці спакували «валізи в майбутнє» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» Мальтійська Служба Допомоги Івано-Франківська організовує благодійний проект «Валіза в майбутнє».

Цьогоріч підтримку отримають одразу три школи-інтернати: Печеніжинська, Рогатинська та Перегінська.

Мета акції – забезпечити випускників речами першої необхідності, яких часом не вистачає у самостійному житті за межами школи-інтернату.

Вже другий рік поспіль мальтійці роблять на одну добру справу більше. Франківці надали колосальну підтримку під час запровадження проекту минулого року, і цим самим дали йому життя. Минулого року 18 випускників Печеніжинської школи-інтернат отримали допомогу товарами господарського і домашнього вжитку на суму 86 277 грн.

Така валіза містить в собі : постільну білизну, ковдру, покривало, плед, рушники, спальний мішок, набір посуду, сковорідки праску, чайник, фен, набір інструментів та предмети особистої гігієни – ті речі, якими ми власне користуємось щодня.  Ці подарунки волонтери вручать випускникам 24 травня, безпосередньо на свято останнього дзвоника, щоб вже від наступного дня випускники хоч трішки, але були спокійніші за своє «завтра».

Всі бажаючі можуть допомогти фінансово. Картка Приватбанку 5169 3305 0814 3705 чи розрахунковий рахунок в Приватбанку 2600 3052 5179 14, МФО 336677. Отримувач: БО Мальтійська Служба Допомоги. Призначення: благодійна пожертва. Акція «Валіза в майбутнє». Без ПДВ.

Також допомогу можна принести в офіс Мальтійської служби, який знаходиться за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Лесі Українки, 1(навпроти Катедрального собору).

Перевірити використання пожертв можна на офіційному сайті Мальтійської служби допомоги – http://www.malteser.if.ua/uk чи на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/malteser.if/?ref=settings

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.