Соціум

Для калушан організують «Олімпійське літо», виставку та покази 3D мультфільмів

Google+PinterestLinkedInTumblr
Оприлюднено план організаційно-масових заходів, які будуть проводитися у Калуші з 21 по 27 липня.

20-21 липня в Центральній дитячій бібліотеці о 13:30 годині відбудеться перегляд 3D мультфільму «Співай», інформують «Вікна» з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

З нагоди 55-річчя калуського краєзнавця Івана Тиміва з 20 до 27 липня у Бібліотеці-філії №2 проводитимуть краєзнавчий календар «Іван Тимів — калуський краєзнавець, історик та педагог», а з 23 до 27 липня у Центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка організують краєзнавчий екскурс «Праця науковця — непомітна, але копітка».

21 липня у Бібліотеці-філії для юнацтва о 15:00 годині відбудеться знайомство з літературою однієї країни «Найвідоміші письменники Франції» (бібліотека під відкритим небом «Європейське літо»).

23 липня у міжбудинковому дворику на проспекті Лесі Українки,14 о 17:00 годині відбудеться спортивно–оздоровчий захід «Олімпійське літо».

25 липня у меморіальному музеї «Калуська в’язниця» о 15:00 годині організують виставку «Товариство «Меморіал» — історія в Калуші». Того ж дня у міжбудинковому дворику на вулиці Українська, 2 а о 17:00 годині проведуть спортивно–оздоровчий захід «Олімпійське літо».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.