Соціум

Держпродспоживслужба знайшла два порушення в закладах, де харчуються переселенці

Google+PinterestLinkedInTumblr

За січень-лютий 2023 року Держспоживслужба провела 67 моніторингових відвідувань об’єктів тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб та 14 моніторингів місць приготування та видачі їжі для ТрО, внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення.

Порушення встановлено у двох випадках, повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише Репортер.

Про порушення повідомили органи місцевої влади.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області моніторить санітарно-епідемічну ситуацію в закладах, де організовано проживання, харчування внутрішньо переміщених осіб, а також в пунктах прийому гуманітарної допомоги на території Івано-Франківської області.

Читайте також: Відірвані від моря. Як живуть маріупольці у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Спеціалісти збирають інформацію про санітарно-гігієнічні умови приготування їжі, зберігання, умови транспортування тощо. Результати роботи доводять до відома керівників територіальних громад та надають пропозиції щодо попередження епідемічних ускладнень.

У разі порушень санітарно-гігієнічних вимог – вживаються заходи у межах повноважень.

Крім того, проводиться додаткова інформаційно-роз’яснювальна робота, в тому числі з метою запобігання виникненню гострих кишкових інфекційних захворювань та гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.