Соціум

Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає про небезпечне морозиво з Франції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У ванільному морозиві виявили етиленоксид у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції до ТОВ «Сільпо Фуд». Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає операторів ринку про необхідність вилучити морозиво з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність, пише Репортер.
До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення щодо ванільного морозива, що експортувалося з Франції. Виробник: Häagen-Dazs, France. Морозиво експортувалося до України через оптового продавця ТОВ «Сільпо Фуд».
Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 51-13-89 або звертайтесь до територіальних управлінь, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 37 з 39 садків на Прикарпатті працюють з порушеннями санітарних норм. У червні-липні цього року спеціалісти та фахівці управлінь та відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели 39 моніторингових обстежень закладів дошкільної освіти. Зокрема, серед 19 проб питної води по мікробіологічних показниках у двох з них проби не відповідали гігієнічним вимогам.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні