Соціум

Держпродспоживслужба обстежила кукурудзу та сою, які Франківщина експортує у Китай

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівники Держпродспоживслужби завершили обстеження посівів кукурудзи та сої, які вирощуються для експорту у Китай.

Державні фітосанітарні інспектори провели обстеження на загальній площі 16080 га, з них в Івано-Франківському районі: кукурудза – 6064 га на 83 ділянках, соя –  420,5 га на 12 ділянках. Та в Коломийському районі – кукурудза на площі 9591 га на 173 ділянках. Обстеження проводились на виявлення шкідливих організмів, що перебувають під карантинним контролем Китайської Народної Республіки, повідомили у Держпродспоживслужбі області.

Держпродспоживслужба обстежила кукурудзу та сою, які Франківщина експортує у Китай

Головна умова для експорту – відсутність регульованих шкідливих організмів у посівах кукурудзи у вегетаційний період. А також – у партії зерна безпосередньо перед відправленням до КНР. Шкідливих організмів у відібраних зразках об’єктів регулювання не виявили.

Усім фермерам, які планують експортувати кукурудзу та сою врожаю 2023 року до Китайської Народної Республіки, нагадують, що заздалегідь потрібно подбати про вчасне виконання фітосанітарних вимог. Для цього потрібно звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області зі заявою та додатковим пакетом документів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.