Соціум

Делегація з Німеччини відвідала поранених військових у франківській лікарні (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Представники громади українців в Тюрингії, а також громадяни Німеччини відвідали відділення тавматології ЦМКЛ, де оперують та лікують військових.

Гості з Німеччини кажуть, що приїхали відвідати військових й особисто подякувати їм за подвиг захисту свободи, пише Репортер з посиланням на ЦМКЛ.

делегація, військових, франківській лікарні

Ми дякували хлопцям за те, що вони відвойовують не тільки свободу України, але і цілої Європи, – говорить голова громади українців в Тюрингії Василь Вітенко.

Читайте також: Черги на Старозамковій. У Франківську поранені військові днями не можуть потрапити у військову поліклініку

делегація, військових, франківській лікарні

Один і з гостей делегації Леонід. Чоловік родом з Луганська, зараз проживає в Німеччині.

В рамках допомоги України привезли речі для наших захисників, щоб підтримати їх, побажати одужання і спільними зусиллями перемогти путінський режим, – розповідає пан Леонід. – Я всім серцем з Україною. Не всі луганчани підтримують росію. І я переконаний, що багато чекають на возз’єднання з Україною.

Читайте: Має вміти кожен. Як правильно надавати домедичну допомогу – інструкція

За словами головного лікаря медзакладу Тараса Масляка, у планах подальша спільна робота з представниками Німеччини.

делегація, військових, франківській лікарні

Це наші друзі-колеги, бізнесмени і політики з Німеччини, які на протязі усього періоду війни надавали гуманітарну допомогу Україні, – говорить Масляк. – А зараз особисто до нас завітали. Основний подарунок в тому, що вони хочуть співпрацювати з нами для спільної перемоги і допомагати у різних проектах розвитку нашого міста та України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.