Соціум

Де в Польщі найкраще вивчати економіку?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Де в Польщі найкраще вивчати економіку?

Польща – європейська країна з найстарішими освітніми традиціями. Тут гарантується високий рівень освіти, за яким суворо стежить незалежна Комісія. Тому щороку сюди приїжджає багато іноземних студентів для навчання на затребуваних факультетах, в тому числі й українці.

Одним із найпопулярніших напрямів є “Економіка”. На сайті університетів ВСБ Меріто https://www.merito.pl/ukrainian/obrazovanie/bakalavriat/fakultetyi/ekonomika-ekonomika представлено детальну інформацію про умови вступу, переваги, розцінки тощо.

Де в Польщі вивчати економіку?

У Польщі багато державних та приватних ВНЗ, де можна вивчати економіку. У топ польських економічних навчальних закладів входять:

  • Економіко-гуманітарний Університет (Варшава);
  • Марії Кюрі-Склодовської (Люблін);
  • Університет Лазарського (Варшава);
  • Банківська школа (Вроцлав);
  • Морська Академія (Щецин);
  • Політехнічний Університет (Гданськ) та ін.

Отримати якісну економічну освіту пропонує Економіко-гуманітарний університет у м. Варшава. Це приватний ВНЗ, у якому можна отримати диплом бакалавра та магістра, а також другу освіту.

Крім економіки, тут вивчають інформаційні технології, право, менеджмент, фінанси, дієтологію тощо. Навчання, як і в багатьох ВНЗ Польщі, польською або англійською.

Державний Університет Марії Кюрі-Склодовської розташований у Любліні. Це польський ВНЗ із лояльним ставленням до українських студентів, тому він користується популярністю серед українців.

Є літня школа, мовні курси для іноземних абітурієнтів, сучасне обладнання, як у наукових центрах тощо. Вартість залежить від обраного факультету та спеціальності.

Приватний Університет Лазарського розташований у Варшаві. Це один із найкращих недержавних ВНЗ у Польщі, де вивчають не тільки економіку, а й банківську справу, право, бізнес та ін.

У Вроцлаві є банківська школа ВСБ Меріто у Польщі з філією в Ополе. Заснована 1998 року, іноземцям пропонується відвідування мовних курсів з метою швидкої адаптації.

Входить у топ польських економічних університетів, працює вигідна програма з обміну студентами. Це чудова можливість отримати європейський диплом та знайти в майбутньому гідну роботу в будь-якій країні.

Державна Морська Академія в Щецині пропонує економічну та технічну вищу освіту. Навчання польською, заснована у 1947 році. Крім економічного факультету, є інженерія, навігація, судомеханіка, транспорт.

Державний Політехнічний Університет у Гданську – технічний ВНЗ з великим досвідом та історією. Особливості – розвинена інфраструктура, сучасні гуртожитки, новітні навчальні програми тощо.

Освіта в Польщі – вигідне вкладення грошей у своє майбутнє. Диплом визнаний більшістю країн, що дає змогу після закінчення навчального закладу знайти перспективну роботу не тільки в Європі, а й далеко за її межами.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.