Соціум

Цигарки, каска, шматок ракети: музей “Калуська в’язниця” поповнився новими експонатами

Google+PinterestLinkedInTumblr

Меморіальний музей «Калуська в’язниця» поповнився новими історичними експонатами, пов’язаними з російсько-українською війною.

Серед них – уламки ракети, імовірно, “Ураган”, пише Репортер з посиланням на Вікна.

Музей у Калуші має нові воєнні експонати

Речі російських окупантів до музею передав калушанин Олег Пукіш, який служить у ЗСУ. Про це розповів в.о. директора музейно-виставкового центру Олег Відливаний. Зокрема, експонатами стали дві пачки сигарет білоруського виробництва, пакунок окупанта, каску і частково зруйнований комутатор. Речі знайдені на Лиманському напрямку в Донецькій області.

Читайте: Вулик змістів і взаємодопомоги. Як коломияни та приїжджі об’єдналися, аби стати сильнішими (ФОТО)

Також волонтери передали декілька уламків ракети «Ураган». Проте історики точної інформації не знають, лише припускають, що це можуть бути залишки реактивної системи залпового вогню. На жаль, волонтери не надали більше інформації.

У музей передали уламки російської ракети

Директор музейно-виставкового центру додав, що незабаром планується виставка, присвячена Революції Гідності, де будуть представлені раритети того часу. Олег Відливаний закликає калушан приносити речі, пов’язані з тематикою Євромайдану та Революції Гідності, особливо ті, які пов’язані з Калущиною.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.