Соціум

Цьогоріч до армії планують призвати 418 прикарпатців

Google+PinterestLinkedInTumblr
Понад чотири сотні молодих прикарпатців призвуть цієї осені на строкову службу до лав ЗСУ та інші створені відповідно до чинного законодавства військові формування нашої держави.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну, передає Репортер.

Вказаним документом Уряд затвердив чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення призову у жовтні — грудні 2021 року.

Всього в України до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби України планується призвати 13 575 юнаків. В тому числі 418 призовників з Івано-Франківської області.

Традиційно найбільше юнаків підуть служити до військових частин Збройних Сил України. До їх лав буде призвано 213 молодих прикарпатців. 130 юнаків з нашої області поповнять ряди Національної гвардії України, 55 мешканців області підуть охороняти кордони нашої держави у складі частин та підрозділів Державної прикордонної служби. До лав Державної спеціальної служби транспорту планується призвати 20 молодих людей з Прикарпаття.

Загальний обсяг видатків з державного бюджету на потреби проведення в Івано-Франківській області призову на строкову військову службу складе 1 936 648, 34 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.