Соціум

Цього літа “Лімниця” прийме 700 франківських дітей, – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“З червня до серпня позаміський заклад оздоровлення та відпочинку “Лімниця” чекає дітвору. Цього року плануємо 4 заїзди, по 175 діток впродовж зміни”, – повідомив міський голова Руслан Марцінків.
1 зміна – з 2 до 22 червня, 2  зміна – з 24 червня до 14 липня, 3 зміна – з 17 липня до 6 серпня і  4 зміна – з 9 до 29 серпня.
Цьогоріч також оздоровлюватися до Лімниці приїдуть діти зі прифронтових міст Попасної та Волновахи.
Безкоштовні путівки в табори отримують малозабезпечені діти, діти учасників АТО чи за високі досягнення.
Нині в області діють 15 оздоровчих таборів. Середня вартість одного дня в таборі – 260-280 грн. Відтак за заїзд тривалістю у 21 день доведеться викласти як мінімум 5460 грн. Обдаровані діти – призери конкурсів та олімпіад чи діти, які знаходяться на диспансерному обліку, можуть претендувати на часткову оплату путівки з міського чи обласного бюджету.

Під особливим піклуванням пребуватимуть 173 дитини – сироти та позбавлені батьківського піклування, а також 19 дітей, які перебувають у складних життявих обставинах.

Вже традиційно у навчальних закладах міста організовуються пришкільні табори, мовні школи, забезпечується відправлення дітей у позаміські табори «Лімниця», «Артек», «Молода гвардія» та інші. Для придбання путівок з міського бюджету виділено 1, 2 млн грн, що на 200 тис грн більше ніж у попередньому році.

Нагадаємо, цього року влітку працюватимуть лише чотири дитсадки. Зокрема, дитсадки №1 та №4 на вулиці Вовчинецькій, №3 на Мазепи та №35 у мікрорайоні Пасічна. Вони прийматимуть діток з різних частин міста. Щоб записати туди малюка, батьки мають звернутися до керівників своїх ДНЗ.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.