Соціум

Чотири поради від Alser, як вибрати штори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стильний дизайн розкривається в деталях. Ось чому так важливо приділити увагу декору вікон. А ще важливо потурбуватись, щоби він був максимально функціональним. Сонячне проміння чи допитливі погляди перехожих не повинні заважати відпочинку.

Тому штори повинні бути обов’язково. Але ми зараз говоримо не про класичні моделі, а про більш сучасні. Японські, День-ніч, плісе, римські – це далеко не все, що можна знайти серед представленого асортименту alser.ua/shtory. Компанія «Алсер» має й інші пропозиції. Щоб серед цих моделей не заплутались і вибрали потрібний декор, спеціалісти підготували поради.

Як вибрати сучасні штори?

Матеріал

Для виготовлення використовують натуральні та штучні матеріали. Якщо ви купуєте декор для довготривалого користування, то віддавайте перевагу натуральним з додатковим просочуванням, яке захищає тканину від надмірної вологи, сонячних променів та пилу.

Довжина

Тут необхідно зробити правильні заміри. Краще за все, якщо цим займеться спеціаліст.

Текстура

Легкі шовкові чи щільні оксамитові – все залежить лише від ваших побажань. А ще від оформлення інтер’єру.

Колір

Тут усе залежить від вас. Не бійтесь яскравих відтінків, якщо вони вам підходять. Підбирайте колір, який буде схожим на відтінок меблів чи якихось інших декоративних елементів. Це додасть максимальної гармонії.

Це тільки на перший погляд вибір декору вважається таким складним, але компанія «Алсер» завжди допоможе. Стильного вам інтер’єру та максимального затишку.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.