Соціум

Чотири групи дітей з Франківська поїхали на відпочинок за кордон. Умови участі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Понад 300 дітей пільгових категорій зможуть відпочити в таборах міст-побратимів Івано-Франківська у Польщі та Румунії. Наразі з Франківська відправилося вже чотири групи. Ще три групи дітей планують відправити у серпні-вересні, пише Репортер.

Чотири групи дітей з Франківська поїхали на відпочинок за кордон_1

Зараз ми не можемо проводити оздоровлення у місті й використовувати наші оздоровчі заклади, як раніше. Тому вирішили звертатися за допомогою за кордон. Департамент молодіжної політики написав листи усім партнерам, аби вони відгукнулися і допомогли, – говорить заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

Для супроводу дітей підбирають вчителів. Вони також беруть участь у всіх програмах, які готують партнери, до прикладу, поляки.

На сьогодні дві групи до 45 дітей уже поїхали в Рибнік, одна група на 45 – в Ополє і на 75 – у Кошалін.

У планах – виїзд у польські міста Кшанів і Люблін.

Також у департаменті планують відправити за кордон у п‘ятий або шостий заїзд деяких дітей, що приїхали з Маріуполя.

Ми обдзвонюємо школи, збираємо інформацію, подаємо списки департаменту молодіжної політики та спорту. Поїздки організовує саме цей департамент. Вони безпосередньо зв’язуються із партнерами за кордоном. І дізнаються, чи можуть вони прийняти дітей. Для батьків усе безкоштовно. Дорогу оплачує місто. Батьки хіба дають кишенькові гроші на поїздку, – каже Вікторія Дротянко.

Читайте: «Тут наш дім». Француз Клеман Колетто продовжує жити у Франківську під час війни

Чотири групи дітей з Франківська поїхали на відпочинок за кордон_2

Поїхати на відпочинок можуть як діти Івано-Франківської громади, так і діти-переселенці – з 5 по 11 клас. Молодших не беруть, оскільки вони їдуть без батьків. Також потрібна довідка-підтвердження приналежності до пільгової категорії.

Претендувати на поїздку можуть діти з сімей, в яких хтось із батьків загинув на війні, або батько чи мати є учасниками бойових дій. А також – діти з числа внутрішньо переміщених осіб, батьки яких зараз воюють.

 Я дякую нашим містам-побратимам за те, що приймають наших діток. Наша молодь – це цвіт нації. Це наше майбутнє! Ми маємо берегти їхнє дитинство. Бажаємо діткам щасливої дороги та гарного відпочинку! – говорить міський голова Руслан Марцінків.

Детальні умови поїздки та перелік необхідних документів можна дізнатись у департаменті молодіжної політики та спорту за телефоном (0342) 53-40-79.

Авторка: Ольга Суровська

Читайте: Біда гуртує. Як українці в Європі допомагають тримати фронт (ФОТО)

Чотири групи дітей з Франківська поїхали на відпочинок за кордон_3

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні