Соціум

Чотирьом прикарпатським громадам розроблять стратегії розвитку

Google+PinterestLinkedInTumblr
Завершився відбір громад, яким експерти «U-LEAD з Європою» допоможуть розробити стратегії розвитку, завершився. Загалом було відібрано 96 територіальних громад з усіх областей України.

Від Прикарпаття учасниками навчальної програми стали чотири територіальні громади – Бурштинська, Долинська, Городенківська та Лисецька. Про це повідомляють в Регіональному офісі U-LEAD в Івано-Франківській області, пише Репортер.

«Хочу привітати територіальні громади Прикарпаття, які стали учасницями навчальної програми. Експерти U-LEAD допоможуть громадам напрацювати якісні стратегічні документи, що дуже важливо. Бажаю, що вам вдалося створити зрозумілий документ, який допоможе громаді, де вона зараз та, куди їй слід рухатися», – підкреслив Руслан Панасюк, керівник Регіонального офісу U-LEAD в Івано-Франківській області.

В рамках навчальної програми будуть проведені семінари та тренінги щодо підготовки стратегії. Також здійснюватиметься експертний супровід та консультації для підготовки до засідань робочої групи та виконання завдань між ними. Робота в групах супроводжуватиметься обміном досвідом з іншими громадами, які теж розробляють стратегії їх розвитку.

З територіальними громадами, відібраними для участі в програмі, працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку U-LEAD Ігор Мельничук та Андрій Мартишко.

«Радий буду допомогти громадам у розробці стратегій розвитку, наповнювати їх реальним змістом. Маю прохання, щоб всі відповідально віднеслися до етапу стратегічного планування. Стратегія – це новий
інструмент, який дасть можливість громаді якісно впроваджувати проєкти, програми та успішно розвиватися», – зазначив Ігор Мельничук.

Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку.

«Дякую команді «U-LEAD з Європою» за можливість брати участь в цій ініціативі. Сподіваємося, що ми якісно попрацюємо над стратегією розвитку нашої територіальної громади. Для нас дуже важливо правильно
визначити стратегічні напрямки розвитку. Ми створили робочу групу, вже були проведенні перші зустрічі, але нам необхідна фахова підтримка від експертів для подальшої роботи» – ділиться Богдан Кобилянський, голова Городенківської громади.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.