Одне з головних завдань для ріелтора – перетворення лідів на успішні угоди. Але на практиці стадія невизначеності часто затягується і бажаного результату так і не вдається досягти. Причин цього може бути багато: від недостатньої комунікації до незадоволеності пропозиціями. Для підвищення конверсії, як і поліпшення процесу взаємодії з клієнтами загалом, буде корисна спеціалізована CRM система для ріелторів, яка містить широкий спектр корисних опцій. І розбір поширених помилок, яких припускаються фахівці з нерухомості, як і способів їхнього вирішення, допоможе значно підвищити якість сервісу.
Відсутність персоналізованого підходу
Коли роботу із запитами поставлено «на потік», клієнти не отримують належної уваги. Це проявляється наступним чином:
- відсутність обліку пропозицій – потенційному покупцеві пропонують десятки варіантів, але з них лише 1-2 дійсно відповідають запиту;
- невизначеність у комунікації – дзвінки та повідомлення не отримують відповіді протягом кількох годин, а безпосередньо під час спілкування всі формулювання розмиті та неточні;
- відсутність залученості – брак проявленої уваги призводить до втрати інтересу і звернення до конкурентів.
Часто в усьому виною не байдужість фахівця і низька якість його роботи, а банальна нестача вільного часу. Щодня доводиться витрачати багато годин на рутину, що й не дає підтримувати гарний сервіс. Тому провідні агентства й переходять на використання спеціалізованого ПЗ, яке дає змогу автоматизувати ключові процеси. Функціональна програма для ріелторів – це не тільки зручний доступ до бази з будь-якого пристрою, а й можливість оптимізувати свої завдання.
Як швидко закривати угоди
Щоб не відчувати складнощів з конверсією, корисно незмінно дотримуватися кількох базових рекомендацій:
- швидкі відповіді на всі запитання, що надходять;
- автоматизація базових завдань за допомогою сучасних цифрових рішень;
- суворий тайм-менеджмент;
Це основа, на якій і будується успіх у ріелторській діяльності. І CRM-система допомагає фахівцеві з нерухомості легко відстежувати весь процес угоди – від первинного контакту до підсумкового підписання договору. А задіюючи аналітичні інструменти, легко відстежувати ключові тенденції, щоб грамотно організувати свою роботу і вибрати актуальну маркетингову стратегію. І результат – усі процеси оптимізовані, а протягом робочого дня вдається встигати максимум, значно підвищивши ефективність взаємодії з клієнтами.
На правах реклами
Comments are closed.