Соціум

Чому франківці обирають квартири у “Благо”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уже понад 1000 прикарпатців стали власниками квартир від будівельної компанії «Благо». Це житло продовжують обирати і рекомендувати іншим.

Протягом трьох місяців фахівці компанії опитували своїх клієнтів. Участь у дослідженні взяли 650 сімей. Відгуки проаналізували та склали перелік причин – чому, власне, люди обирають квартири від БК «Благо».

Комфортне планування

Планування житлового простору – це комплекс архітектурних та дизайнерських рішень, від якого залежить якість життя й рівень комфорту мешканців. «Благо» пропонує: зручні класичні квартири з сучасним раціональним плануванням, смарт-квартири з функціональним зонуванням та концепцією корисної площі. Елітні апартаменти та пентхауси потішать перфекціонізмом і найвищим рівнем якості. Для прихильників заміського стилю життя компанія пропонує окремі котеджі і таунхауси.

Надійність і репутація

Будівельна компанія «Благо» понад 15 років успішно працює на ринку нерухомості, впроваджуючи інноваційні проекти по всій області. Вже реалізовані проекти та сучасні житлові комплекси на стадії будівництва свідчать про хороші темпи зростання компанії. Завдяки потужній команді фахівців компанія «Благо» стала лідером у своїй галузі.

Якісне будівництво та матеріали

Одним з основних принципів компанії є якість та інноваційність. Для роботи з сучасними житловими комплексами використовуються екологічні будматеріали найвищої якості, а технології будівництва відповідають стандартам українського законодавства та європейським принципам. У жовтні 2018 року за впровад­ження сучасних технологій компанія здобула перемогу в номінації «Інноваційний проект житлового комплексу» від Асоціації фахівців (ріелторів) з нерухомості України (АФНУ).

Компанію рекомендують

Щодня «Благо» отримує позитивні відгуки та рекомендації від своїх клієнтів щодо якості придбаної нерухомості. Велика частка інвесторів, які хочуть придбати квартиру, обирають компанію «Благо» за порадою знайомих чи близьких, котрі вже придбали нерухомість та задоволені.

Інфраструктура та організація простору

Житлові комплекси компанії «Благо» мають розвинену внут­рішню інфраструктуру (супермаркети, спортзали, кафе, СПА-центри тощо) та розташовані поблизу освітніх, медичних закладів, з комфортним заїздом і розвиненою транспортною розв’язкою.

Програми лояльності

Важливим напрямом роботи компанії є участь у державній соціальній програмі «Доступне житло», що допомагає малозабезпеченим сім’ям отримати квартиру за доступною ціною. Також для своїх інвесторів компанія впровадила безвідсоткове розтермінування на нерухомість, що дає можливість розподілити виплату за квартиру до двох років. А при повній оплаті вартості клієнт має можливість отримати суттєву знижку.

Купити квартиру в Івано-Франківську можна у ЖК Паркова Алея, Comfort Park, містечко «Соборне», районі Manhattan, eлітні апартаменти та пентхауси у ЖК Parus та затишні котеджі у Franko River Park від будівельної компанії «Благо».

Контакти компанії:
Івано-Франківськ, вулиця Коновальця, 35.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.