Відео Соціум

Через зростання тарифів на світло українські водоканали можуть подавати воду погодинно (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У зв’язку з черговим зростання вартості електроенергії, низка міст України може залишитися без постійного водопостачання.Про це попереджають в асоціації “Укрводоканалекологія” .

“Асоціація водоканалів України попереджає, що у випадку відсутності конструктивних дій від уряду, що до зниження вартості електроенергії, водоканали будуть змушені перейти на почасову подачу води у всіх містах обласного значення”, – йдеться в дописі Ольги Бабій, віце-президента асоціації “Укрводоканалекологія”.

Основна причина подорожчання – встановлення нового тарифу на передачу електроенергії, який збільшили з 6 до 37 копійок за кВт, тобто майже на 600%. А це може загрожувати водоканалам банкрутством, адже у платіжках за воду враховані попередні тарифи на електрику.

Водночас, в Івано-Франківському “Водоекотехпромі” заспокоюють, що причин для паніки немає. Хоча підприємству і доведеться переплачувати майже пів мільйона грн за енергоносій, але вагомих підстав припиняти подачу води немає.

У комунальному підприємстві наголошують, що мова про підвищення тарифів на воду поки не йде. Однак, якщо буде розпорядження, платіжки можуть зрости приблизно на 20%.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.