Соціум

Чат-бот “Місто для життя” пропонує франківцям прихисток на час блекауту

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківську запрацював чат-бот “Місто для життя” для пошуку житла на випадок повного відключення світла. Платформу запустили в мережі Телеграм. Тут люди можуть знайти місце для тимчасового проживання або ж запропонувати прихисток тим, хто його потребує, пише Репортер.

У міськвиконкомі просять франківців відповідально поставитися до підготовки у разі вимкнення світла на довгий період часу. У випадку, якщо ситуація з енергетикою стане неконтрольованою, просять подумати про переїзд хоча б дітей та жінок з багатоповерхівок до приватних будинків.
Дуже важливо, щоби в цей складний період кожен особисто мав отой запасний варіант. Для початку він повинен знайти цей варіант самостійно. Це може бути переїзд до знайомих, це може бути відповідно придбати для себе якісь засоби: генератори, каміни, буржуйки. Шукати якісь інші варіанти, наприклад: я залишаюся як чоловік, дружина і діти туди-то. Кожен повинен зробити для себе, – каже заступник міського голови, директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак.

Ті, хто не мають знайомих чи родичів у селах, можуть скористатися чат-ботом «Місто для життя» у соцмережі Телеграм.

Місто для життя новини ІваноФранківська

Людина може в цьому чат-боті написати, що вона шукає житло, або, відповідно пропонує прихисток.

Додаток суттєво спростить пошук будинків для прихистку не лише в Івано-Франківській ТГ, а й у сусідніх громадах. Тут можна не лише шукати, але й запропонувати своє приватне житло для того, щоби пережити блекаут у теплі та затишку.
Легко користуватися, дуже мало функцій: готовий прихистити, або шукаю прихисток. До речі, є функція вибрати населений пункт, є не тільки з Івано-Франківської громади, але й можуть з інших громад теж запропонувати житло. Ми не знаємо, що буде завтра-після завтра і дуже важливо один одному допомагати, – зазначив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
Наразі чат-бот «Місто для життя» вже працює, але не є надто активним, тому Руслан Марцінків закликав франківців іти на зустріч та допомогти  у найкритичніший для українців момент.
Жителі села Березівка, за словами міського голови, вже зголосилися прийняти людей, якщо буде криза. Також соціальні служби міста збирають інформацію про  одиноких людей. Якщо знаєте таких – телефонуйте: 15-80, 067 010 1580 чи 050 010 1580.
На гарячій лінії залишайте контакти, щоб ми могли в цей непростий час захистити людей чи перевезти до спеціальних закладів, – просить міський голова.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.