Соціум

Це була страйкбольна граната, – Вовченко розповів про скандальний випадок у Луцьку

Google+PinterestLinkedInTumblr
Начальник відділу превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Олександр Вовченко розповів свою версію відео, на якому він начебто кидає гранату в коридорі управління патрульної поліції в Луцьку. Там він працював начальником до переведення на Прикарпаття.

У соцмережах поширюється відео, на якому патрульний кидає гранату в приміщенні Управління патрульної поліції в Луцьку. Його вперше опублікувала на своїй сторінці патрульна Зоя Мельник. Вона повідомила, що гранату кидав сам начальник управління Олександр Вовченко. Недавно Вовченко приїхав служити до Івано-Франківська – на посаду керівника відділу превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, пише Курс.

Сьогодні Олександр Вовченко розповів про скандальний випадок, який, як виявилося, стався ще на початку року.

“По цьому факту було проведене службове розслідування. Мене притягнули до дисциплінарної відповідальності. Я отримав сувору догану, – пояснює Вовченко. – У лютому я перебував на посаді начальника Управління патрульної поліції у Волинській області. Ми були на другому поверсі службового приміщення, де розміщені кабінети мій і моїх заступників. У мене в руках був піротехнічний засіб – страйкбольна граната. Зрозумівши її технічну несправність, я усвідомив, що вона може вибухнути в мене у руках або в цьому ж кабінеті. Я прийняв рішення кинути піротехнічний засіб у коридор, попередньо переконавшись, що там нікого немає”.

Він додав, що ця страйкбольна граната не має жодного стосунку до бойових чи інших видів гранат.

Вовченко заперечує чутки про те, що в управлінні була сварка і що розпивали алкоголь. Він підозрює, що його хочуть підставити як молодого офіцера, який будує свою кар’єру.

“Цей піротехнічний засіб не є забороненим. Таку страйкбольну гранату можна купити у будь-якому спеціалізованому магазині”, – каже Вовченко.

Зараз він намагається відновити свою репутацію. Чому подія сталася у лютому, а відео з’явилося у червні, він не знає: “Мабуть, комусь це вигідно, щоб ця подія набула масового резонансу”.

Керівника управління патрульної поліції у Волинській області Олександра Вовченка перевели на Прикарпаття у червні цього року на нижчу посаду – начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Івано-Франківській області.

Як повідомляв сайт Зброя.інфо з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, ексначальник УПП у м. Луцьку Олександр Вовченко раніше був водієм у заступника голови Нацполіції України Олександа Фацевича, тому, ймовірно, цю подію із гранатою усі приховали.

Тоді самого начальника УПП у м. Луцьку Олександра Вовченка лише звільнили з керівної посади та перевели на посаду керівника відділу превентивної діяльності на Прикарпаття.

Про цей випадок ще у червні цього року повідомляло видання ВолиньUA, але на той час у журналістів були відсутні відеодокази.

“З власних джерел стало відомо, що звільнення Олександра Вовченка зі структури може бути нібито пов’язане з «зальотом», коли даний працівник у стані алкогольного сп’яніння кинув гранату у коридор приміщення. Слід припустити, що ця ситуація приховується правоохоронцями, тому про неї навряд чи розкажуть у пресслужбі відомства, аби не затьмарити репутацію нової поліції через цілком неадекватні вчинки її офіцерів”, – писали волинські медіа.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.