Соціум

Будувати спортивне майбутнє – це blago

Google+PinterestLinkedInTumblr

Компанія blago разом із фіналістом “Україна має талант” Назаром Павлівим веде боротьбу за здоровий спосіб життя серед учнів Івано-Франківської ОТГ.

Компанія анонсувала запуск нового соціального проєкту, спрямованого на виховання здорової та свідомої молоді. Разом із фіналістом популярного шоу “Україна має талант”, Назаром Павлівим, з вересня по грудень буде проведено серію заходів для школярів.

Будувати спортивне майбутнє – це blago

У рамках цього проєкту заплановано проведення приблизно 15 подій, кожна із яких триватиме 1 годину та відбудеться в школах Івано-Франківської ОТГ. Участь у проєкті абсолютно безоплатна для учнів.

Перший захід відбудеться уже цього тижня.

Дата: 22 вересня

Час: 11:30

Локація: Підпечерський ліцей, с. Підпечери, вул. Січових Стрільців, 8

Головна мета цього проєкту – виховання здорової молоді та сприяння здоровому активному способу життя. Учасники будуть брати участь у цікавих естафетах та змаганнях, а також отримають освітні матеріали щодо шкідливих звичок та їхнього впливу на здоров’я.

Компанія blago завжди піклується про молодь та ініціює численні заходи, спрямовані на покращення майбутнього нового покоління. Організатори переконані, що цей проєкт стане важливим кроком на шляху до здорового та активного життя для учнів Івано-Франківської ОТГ.

Читайте: Акція від blago! Мінус 800 грн на кожен квадрат нового житла

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.