Соціум

Болгарія надає майже пів мільйона гривень на покращення життя дітей у Черченському центрі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Рогатинському районі стартував проєкт для дітей з особливими освітніми потребами.

В середу, 18 грудня, посол Болгарії в Україні Костадін Коджабашев і директор Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру Надія Шемберко підписали договір про безповоротну фінансову допомогу. Для реалізації проєкту «Дитячий крок до щасливого майбутнього» центр у Черче отримає від Болгарії майже пів мільйона гривень, пише Репортер з посиланням на інформацію від Івано-Франківського пресклубу реформ.

В рамках проєкту для дітей з особливими освітніми потребами в Черченському обласному навчально-реабілітаційному центрі облаштують спецприміщення для реабілітації. Зокрема, придбають універсальну кабіну для підвісної терапії, дитячу смугу перешкод, інтерактивні підлогу й дошку, а також обладнання для сенсорної кімнати – світловий дощ і бульбашкові колони.

Також передбачене додаткове навчання персоналу та обмін досвідом з інклюзивними центрами в регіоні та Україні.

Пластуни привезли свято: чому не гасне Вифлеємський вогонь (ФОТО)

Завдяки обладнаним кімнатам діти зможуть отримати якісну та сучасну реабілітацію, яка сприятиме зміцненню м’язів, зменшенню больового синдрому, покращить їхній психофізичний стан.

Тривалість проєкту – 10 місяців.

Замість довідки

Черченський обласний навчально-реабілітаційний центр Івано-Франківської обласної ради – заклад загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, які мають порушення опорно-рухового апарату (ДЦП, гідроцефалія, парез, захворювання тазостегнових суглобів, сколіоз I, II ступенів). Центр надає такі послуги: навчальні (програми спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, корекційні та розвиваючі класи тощо); реабілітація (масажі, лікувальна фізкультура; фізична реабілітація; гідротерапія тощо).

Адреса: село Черче, Рогатинський район, Івано-Франківська область
Контактна особа: Надія Шемберко, директор
e-mail: [email protected]

Прикарпатським дітям загиблих атовців вручили подарунки й сертифікати (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.