Соціум Фото

БК Вертикаль висадила 300 дерев і декоративних рослин у Містечку Козацькому (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Містечку Козацькому стало ще затишніше: двір на вулиці Бастіонній озеленили. Понад 300 дерев, кущів та декоративних рослин висадили співробітники будівельної компанії Вертикаль разом із засновником компанії Олегом Лєпєніним.

Містечко Козацьке – комплекс комфорт класу, в якому БК Вертикаль, як і в усіх своїх комплексах, дотримується концепції закритого безпечного двору та приділяє значної уваги не лише якості будівництва, але й питанням сучасного благоустрою, незалежно від класу будівництва.

«Для нас дуже цінно, коли співробітники об’єднуються разом навколо однієї мети. Це зміцнює наш командний дух і робить нас ще ближчими, – коментує Олег Лєпєнін, засновник БК Вертикаль. – Минулого року у міському парку ми разом зі співробітниками також висадили дуже красиві дерева з чудернацькою назвою лабурнум. А ще безкоштовно встановили металеву арку для відвідувачів парку, по якій ростуть ці дерева».

БК Вертикаль ретельно обирала рослини, які прикрасять проєкт, та зупинилась на незвичних та оригінальних: японський клен, дерен, різні види ялівця, форзиція, гібіскус, бересклет, багряник, церцис та юка.

«Ми переймаємо найкращий європейський досвід і обираємо такі декоративні рослини, які прикрашатимуть наші проєкти, привертатимуть увагу та будуть подобатись людям», – додає Олег Лєпєнін.

Тепер мешканцям Містечка Козацького буде ще комфортніше жити в їхніх будинках і відпочивати у власному дворі. Надалі за деревами доглядатимуть працівники управляючої компанії, з якою БК Вертикаль підписала договір.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.