Соціум

Біля Франківська волонтери БУР ремонтуватимуть будинок для багатодітної родини з Маріуполя

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 29 жовтня до 13 листопада в Угринові, що поблизу Івано-Франківська, відбудеться волонтерський табір «Будуємо Україну Разом» (БУР) у межах програми «Мріємо та діємо».

Волонтери планують відремонтувати будинок для десяти дітей з дитячого будинку Маріуполя. Про це повідомляє Суспільне, пише Репортер.

Волонтери БУР планують відремонтувати будинок для мами і десяти дітей

Війна зруйнувала дитячий будинок сімейного типу родини Давидових з міста Маріуполь. Зараз батько Іван боронить країну, а матері з десятьма дітьми довелося виїхати в Італію на звичайному легковому автомобілі. Але вже 25 серпня вони повернулися в Україну, щоб діти змогли надалі навчатися в українській школі, — пишуть у повідомленні.

До теми: «Ко-Хати», аби жити. Як волонтери у Франківську та Кам’янці перетворюють занедбані будинки в житло для ВПО

Будинок для цієї родини знайшла команда благодійного фонду “YOUkraine — Ти є країна”. Тепер волонтери БУРу готуються відремонтувати приміщення та підготувати його до проживання.

Табір в Угринові відбудеться у два заїзди, повідомляють у пресслужбі БУРу. Волонтери планують зробити ремонт у будинку й облаштувати його всіма необхідними меблями й технікою.

Головна мета — зробити все для того, щоб ці діти мали достойні умови для спокійного життя і розвитку навіть кращі, ніж вони мали до війни, щоб поступово забувати про всі ті жахи, що увірвалися в їхнє життя, — йдеться у повідомленні.

Зараз БУР шукає волонтерів, які хочуть приєднатися до табору й допомогти підготувати будинок для родини. Долучитися можна з 16 років. Для цього потрібна згода батьків. Щоб стати волонтером, треба заповнити анкету за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.