Соціум

Австрійський суд відмовив в екстрадиції Бахматюка у справі VAB Банку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кримінальний суд Відня відмовив в екстрадиції бізнесмена з Прикарпаття Олега Бахматюка до України у справі ПАТ «ВіЕйБі Банк» (VAB Банк) на запит української прокуратури.

Про це бізнесмен повідомив агентству «Інтерфакс-Україна»,  пише Репортер. Бахматюк є підозрюваним НАБУ і САП у розкраданні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого VAB Банку.

За словами Бахматюка, австрійський суд «визнав вимогу української прокуратури про екстрадицію незаконною» і назвав її «неприйнятною».

Він уточнив, що слухання справи про екстрадицію розпочалося наприкінці минулого року, остаточне рішення було ухвалено в січні, австрійська прокуратура відмовилася від оскарження, і справа набула чинності 6 лютого, а офіційно надійшла до української прокуратури минулого тижня.

Бізнесмен вважає, що це рішення європейського суду доводить, що відкриті проти нього справи Національного антикорупційного бюро «не мають реального правового змісту».

Відповідаючи на запитання, чи можливий повторний запит на його екстрадицію у звʼязку з нещодавнім рішенням Вищого антикорупційного суду (ВАКС) щодо його заочного арешту в іншій справі, Бахматюк припустив можливість такого розвитку подій, зокрема як відповідь на програш у першій справі про екстрадицію.

Нагадаємо, що ВАКС заочно заарештував бізнесмена Бахматюка. Його підозрюють у підкупі Насірова

На думку Бахматюка, відкриття справ НАБУ проти нього було повʼязане з попереднім керівництвом НАБУ. «Дуже хочеться сподіватися, що з обранням нового керівника НАБУ відбудуться зміни у підходах до організації роботи бюро», – заявив він.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.