Соціум

Асоціація велосипедистів Франківська хоче облаштувати перший в області тренувальний веломайданчик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього року асоціація велосипедистів Івано-Франківська підготувала на «Бюджет участі» проект зі створення тренувально-навчального веломайданчика – першого в області. Облаштувати його мають на базі школи-гімназії №3.

Бюджет проекту – 196600 грн, пише “Репортер”.

Ініціатори хочуть створити перший навчальний майданчик в Івано-Франківську, на який буде нанесена дорожня розмітка, схема руху, умовно візуалізована проїзна частина вулиць. За допомогою майданчика викладачі Велошколи на практиці зможуть пояснювати учням правила дорожнього руху, давати їм практичні заняття, моделюючи руальні умови руху на велосипеді на дорозі.

«У цьому проекті ми співпрацюємо з директором гімназії Дмитром Скиданчуком, – говорить Юрій Симчич, голова асоціації. – На базі гімназії плануємо проводити велошколу для всіх охочих. Будемо залучати і студентів. Хочемо робити акцент на молодь, бо серед велосипедистів їх стає все більше. І якщо зараз зможемо їх навчити, у нас буде краще майбутнє».

Заняття на тренувальному веломайданчику дозволять освоїти практичні навички їзи на велосипеді. Завдяки навчанню ланують зацікавити і залучити більшу кулькіть молоді поміж школярів віком від 24 до 17 років до пересування на найбільш екологічному виді транспорту – велосипеді.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.