Соціум

Архітектура Івано-Франківська оживає у 3D через екран мобільного телефону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківськ – вже дев’ятий випуск Pocket City «Кишенькового Міста», проєкту який привертає увагу до руйнування пам’яток архітектури у різних регіонах України і популяризує об’єкти спадщини для розвитку локального туризму.

За допомогою AR-технологій ви можете побачити 3D-об’єкти у доповненій реальності, а за допомогою аудіо супроводу, дізнатися про них більше, йдеться на сторінці Skeiron

архітектура, новини Івано-Франківська

В наборі Pocket City Івано-Франківськ 8 листівок з важливими для міста архітектурними обʼєктами.

Читайте також: Робота для ветерана: вакансії, навчання, гранти

архітектура, новини Івано-Франківська

Це був важкий, але дуже важливий проєкт. Ми літали дроном у самісінькому центрі Івано-Франківська, в час коли ніде не можна було літати дроном, сам дозвіл робився близько двох місяців. Проєкт закінчився і це значить що ще одне місто має свій набір листівок, які можна використовувати для туризму та привернення уваги українців та іноземців до архітектури українських міст, – йдеться у повідомленні.

архітектура, новини Івано-Франківська

Крім Івано-Франківська ми створили Pocket City Київ, Харків, Одеса, Чортків, Львів, комплект з пам’ятками Львівської області та мегапак Україна, ідея якого була обʼєднати памʼятки з усіх областей. Крим та Донбас – це Україна, тому нами були розроблені моделі Ластівчиного гнізда та Донецького аеропорту за допомогою фото та відео з мережі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.