Соціум

Апеляція скасувала 17 тисяч штрафу франківській продавчині, яка була без рукавичок

Google+PinterestLinkedInTumblr
Відповідну постанову 31 серпня виніс суддя Івано-Франківського апеляційного суду Андрій Малєєв.

Тож, постанову Івано-Франківського міського суду від 30 червня про накладення штрафу у розмірі 17 тисяч гривень за порушення правил карантину скасували, а провадження у справі закрили у зв’язку з відсутністю складу адмінправопорушення, пише Репортер.

Як йдеться в ухвалі, 1 червня працівники поліції склали адмінпротокол про порушення правил карантину на продавчиню одного із магазинів в Івано-Франківську, оскільки вона працювала без рукавичок.

Жінка оскаржила таке рішення першої судової інстанції в Івано-Франківському апеляційному суді.

Суддя Малєєв, вивчивши всі матеріали справи, задовольнив скаргу жінки. Суддя аргументував рішення тим, що на відеозаписі з місця події немає підтвердження продажу продуктів без рукавиць. На ньому є тільки діалог працівників поліції з продавчинею. При цьому, на самому записі вона була в рукавичках. При тому, самі поліцейські не дотримувалися умов карантину – маски в окремих випадках були одягнуті не повністю, для проформи.

“Слід зауважити, що неналежне виконання вимог карантину з боку тих, хто інших притягує за це до відповідальності, виглядає цинічним і явно несправедливим”, – підсумували в суді.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.